0АРТИКЛИ

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Добијте ги револуционерните Herbal V Blue фластери со кои можете да го зголемете пенисот дури за 6,4 cm.

Искористете неверојатни 50% попуст и зголемете го обемот и должината на пенисот и подобрете ги ерекциите потполно природно!
Искористете неверојатни 50% попуст и зголемете го обемот и должината на пенисот и подобрете ги ерекциите потполно природно!

Herbal V Blue
Вредност
ден 4.740,00
Попуст
50%
Заштедуваш
ден 2.370,00

Намалената цена е само

ден 2.370,00
ОСТАНАТО ВРЕМЕ ЗА КУПУВАЊЕ

Limited offer 275 купи Попуст 50%


Одбрани

  • Зголемено либидо за 54%
  • Подобрени ерекции за 64%
  • Контрола на ејакулација
  • Зголемен обем и должина
  • Природно и безболно решение

Ви нудиме природно решение како да ја подобрете ерекцијата, да ја контролирате ејакулацијата и да го зголемете либидото! Сето ова со помош на екстракт од џуџеста палма, која е еден од најпознатите сексуални стимуланси.

Решение кое ќе ви го овозможи ова е  Herbal V Blue фластерите. Комбинација на џуџеста палма, со екстракти од дамијана, џинсен, гуарана, муира пауме и гинкго билоба – им даваат на фластерите неверојатна моќ.

Со редовна употреба на  Herbal V Blue фластерите може да очекувате подобрени ерекции, подобро либидо и контролирани ерекции за само 3 недели.

Herbal V Blue е наменет за сите кои сакаат да го зголемат либидото и да ги подобрат ерекциите. Фластерите ги доставуваат состојките директно во крвотокот и веднаш делуваат.

Herbal V Blue фластерите се најсигурен производ за зголемување на тестостерон на пазарот. Направени се од 100% природни состојки и не содржат никакви пропратни нуспојави кои може да му наштетат на вашето здравје.

Заборавете на срам во спалната соба! Почнете да уживате во поголемо либидо и подобри ерекции! Пружете си себеси и на партнерката повеќе задоволство!

Ситни букви

• Со наградниот купон нарачајте го производот за само 2370,00 ден. Регуларната цена е 4740,00 ден.

• Понудата вклучува природно подобрување на ерекции и зголемено либидо

• Понудата вклучува пакување фластери кои ја контролираат ерекцијата и ја зголемуваат големината на пенисот

• Доколку нарачката не се откаже најмалку 24 h порано, купувањето се смета за потврдено

• Понудата вклучува 44-дневна гаранција за целосен поврат на парите

  • Земја:
  • Универзално