0АРТИКЛИ

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Neck Slim

Зграби попуст на одличниот Neck Slim и ослободи се од висечкиот подбрадок и грдите брчки! Добиј здрав и младешки изглед на лицето!

Зграби попуст на одличниот Neck Slim и ослободи се од висечкиот подбрадок и грдите брчки! Добиј здрав и младешки изглед на лицето!

Вредност
ден 3.780,00
Попуст
50%
Заштедуваш
ден 1.890,00

Намалената цена е само

ден 1.890,00
ОСТАНАТО ВРЕМЕ ЗА КУПУВАЊЕ

Limited offer 66 купи Попуст 50%


Одбрани

  • Ослободете се од подрадокот!  
  • Намалете ги брчките на вратот!
  • Подмладете се без скапи операции!
  • Олеснете ги болките во вратот!

 

Единствена понуда на револуционерниот  Neck Slim уред, природно и сигурно решение за отстранување на подбрадок и намалување на брчки.

Доволно е да вежбате само 2 минути дневно и веќе за 4 недели ќе почувствувате драматични резултати.  Neck Slim содржи три пружини со различна јачина на отпор – од слаб до високо отпорен. Така можете да ги прилагодувате според сопствените можности.  

Со Neck Slim можете да правите 2 различни типови на вежби – за врат, и за брада и вилица . Во пакувањето добивате точни упатства како се прават вежбите. Следете ги упатствата и за само 2 минути дневно, ослободете се од подбрадокот кој ви го уништува целиот изглед и изгледајте  помладо.

Ќе добиете три пружини со различен отпор: црвена-низок отпор, зелена- среден отпор и виолетова – висок отпор. Почнете да вежбате со пружината со најслаб отпор (црвената) и полека почнете да го зголемувате нивото на отпор.

Со само 2 минути секојдневно користење и правилно вежбање, за само 4 недели ќе забележите драматични резултати. Масните наслаги ќе почнат полека да се топат, кожата ќе се затегне а подбрадокот ќе исчезне.

Ако случајно немате подбрадок, не заборавајте дека со тек на време мускулите се опуштаат и кожата под вратот почнува да виси. Почнете да вежбате со Neck Slim уште денес.

Искористете го попустот на Neck Slim,ослободете се од подбрадокот и отстранете ја висечката кожа од вратот!

Ситни букви

• Со купонот нарачајте го производот за само 1890,00 ден. Регуларната цена за истиот е 3780,00 ден .

• Една личност може да купи неограничен прој на купони.

• Понудата вклучува 1 Neck Slim апарат за вежбање и 3 пружини со различна јачина на отпор.

• Доколку нарачката не ја откажете во рок од 24 саати или порано, истата се смета за потврдена.

• Понудата вклучува 44- дневна гаранција за целосно враќање на вашите пари.

  • Земја:
  • Универзално