Neck Slim - Машина за масажа

Neck Slim

Револуционерен трик кој ќе ги избрише подбрадокот и брчките на вашиот врат! Искористете го попустот на прекрасниот Neck Slim и ослободете се од висечкиот подрбрадок и грдите брчки! Добијте здрав и младолик изглед на лицето

Одбрани
  • Ослободете се од подрадокот!
  • Намалете ги брчките на вратот!
  • Подмладете се без скапи операции!
  • Олеснете ги болките во вратот!

Единствена понуда на револуционерниот Neck Slim уред, природно и сигурно решение за отстранување на подбрадок и намалување на брчки.

Доволно е да вежбате само 2 минути дневно и веќе за 4 недели ќе почувствувате драматични резултати. Neck Slim содржи три пружини со различна јачина на отпор – од слаб до високо отпорен. Така можете да ги прилагодувате според сопствените можности.

Со Neck Slim можете да правите 2 различни типови на вежби – за врат, и за брада и вилица . Во пакувањето добивате точни упатства како се прават вежбите. Следете ги упатствата и за само 2 минути дневно, ослободете се од подбрадокот кој ви го уништува целиот изглед и изгледајте помладо.

Ќе добиете три пружини со различен отпор: црвена-низок отпор, зелена- среден отпор и виолетова – висок отпор. Почнете да вежбате со пружината со најслаб отпор (црвената) и полека почнете да го зголемувате нивото на отпор.

Со само 2 минути секојдневно користење и правилно вежбање, за само 4 недели ќе забележите драматични резултати. Масните наслаги ќе почнат полека да се топат, кожата ќе се затегне а подбрадокот ќе исчезне.

Ако случајно немате подбрадок, не заборавајте дека со тек на време мускулите се опуштаат и кожата под вратот почнува да виси. Почнете да вежбате со Neck Slim уште денес.

Искористете го попустот на Neck Slim,ослободете се од подбрадокот и отстранете ја висечката кожа од вратот!

Цена

4180ден

Попуст

50%

Ваша заштеда

2090ден

Акциската цена изнесува само

2090ден

Купете за подарок

Ограничена понуда

продажба

Попуст 50%

Pošalji Email Prijatelju
Ситни букви
  • Понудата вклучува 1 Neck Slim апарат за вежбање и 3 пружини со различна јачина на отпор.
  • Само денес нарачајте го производот за 2090ден. Регуларната цена е 4180ден.
  • Ако не ја откажете нарачката најмалку 24 часа порано, купувањето се смета за потврдено
  • Понудата вклучува 44-дневна гаранција на потполно враќање на парите

Квалитетни и уникатни производи по супер цени

Пријавете се на нашиот newsletter и дознајте сѐ за најновите понуди на Rabaho!

icon-safe-shopping
Сигурно купување

Ние ги користиме најдобрите безбедносни мерки за да ја процесираме вашата нарачка, и да обезбедиме вашите информации за нарачката да бидат заштитени.

icon-shipping
Сигурна испорака

Одговорни сме за безбедна испорака на производот на Вашата адреса во исправна состојба

icon-package
Време на испорака 24 ч

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток период од еден ден од примањето на уплатата.

icon-list
Висококвалитетно оценување

Производот е направен од материјал со висок кквалитет, кој овозможува едностана и сигурна употреба на производот.

icon-heart
Гаранција на производ

Гаранцијата и рокот на отплата важат 44 дена. Во овој период ние ќе ви вратиме парите ако не сте задоволни од производот.