Nil Smoke - Магнети против пушење

Nil Smoke

Искористете ги одличните 50% попуст на современите Nil Smoke магнети за да откажување од пушењето без криза и нервоза! Платете само половина од цената за Nil Smoke и престанете да пушите без еден ден криза со природна комбинација на модерната технологија и источната медицина!

Одбрани
  • Престанок со пушење без симптоми на криза
  • Престанок со пушење без дебелеење
  • Намалување на желбата за цигари
  • Потполно безбедно и природно
  • Овозможете престанок со пушење засекогаш

Во оваа лимитирана понуда, ви даваме решение кое ќе ви овозможи да престанете со пушење без криза, која е главна причина поради која големиот број на пушачи не сакаат или пак не успеваат да престанат.

Станува збор за Nil Smoke магнетите, комбинација од современа технологија и традиционална источна медицина. Ви помагаат да престанете со пушење без симптоми на криза, стрес и дебелеење.

Nil Smoke позлатените магнети ја користат техниката на акопресура и стумулација на лачењето на ендорфинот, што предизвикува чувство на задоволство како кога запалите цигара а со тоа се гаси вашата желба за пушење.

Со редовно користење од 3-4 саати на ден, можете да го оставите пушењето веќе за 2 недели. Многу се едноставни за употреба и можете да ги користите и дома, на работа, па дури и кога се занимавате со спорт.

Заборавете ја грдата зависност од цигари! Престанете да пушите без кризи и спасете го своето здравје!

Цена

3980ден

Попуст

50%

Ваша заштеда

1990ден

Акциската цена изнесува само

1990ден

Купете за подарок

Ограничена понуда

продажба

Попуст 50%

Pošalji Email Prijatelju
Ситни букви
  • Понудата вклучува престанување со пушење без сиптоми на криза и дебелеење.
  • Понудата вклучува акопресурни магнети базирани на современа технологија и источна медицина
  • Само денес нарачајте го производот за 1990ден. Регуларната цена е 3980ден.
  • Ако не ја откажете нарачката најмалку 24 часа порано, купувањето се смета за потврдено
  • Понудата вклучува 44-дневна гаранција на потполно враќање на парите

Квалитетни и уникатни производи по супер цени

Пријавете се на нашиот newsletter и дознајте сѐ за најновите понуди на Rabaho!

icon-safe-shopping
Сигурно купување

Ние ги користиме најдобрите безбедносни мерки за да ја процесираме вашата нарачка, и да обезбедиме вашите информации за нарачката да бидат заштитени.

icon-shipping
Сигурна испорака

Одговорни сме за безбедна испорака на производот на Вашата адреса во исправна состојба

icon-package
Време на испорака 24 ч

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток период од еден ден од примањето на уплатата.

icon-list
Висококвалитетно оценување

Производот е направен од материјал со висок кквалитет, кој овозможува едностана и сигурна употреба на производот.

icon-heart
Гаранција на производ

Гаранцијата и рокот на отплата важат 44 дена. Во овој период ние ќе ви вратиме парите ако не сте задоволни од производот.