Slim Excelle 300ML - Антицелулитен крем

Slim Excelle 300ML

Револуционерна крема за топење на масните наслаги. Добијте рамен стомак без стомачни за само 3 недели! Платете 50% помалку за природна крема за затегнување и зацврстување на стомакот! Изгубете и до 3 кг за 2 недели без напорни вежби и диети!

Одбрани
  • 3 kg помалку за 2 недели
  • Затегнување и зацврстување на стомак
  • Без напорни вежби и исцрпувачки диети
  • Намалување на обем на струк за 4 cm за 3 недели

Револуционерно откритие! Конечно можете да имате рамен стомак без стомачни и напорни вежби. Благодарејќи на ова откритие и вие можете да ослабнете 3 килограми за само 2 недели. И плус ќе изгубете 4 cm во струкот за 3 недели- од удобноста на вашиот дом!

Се што ви е потребно за рамен стомак и затегнат стомак е Slim Excelle! Оваа неверојатна крема го грее саканото место и така ги топи масните налаги и го затегнува стомакот – брзо и едноставно.

Slim Excelle е наменет за сите кои сакаат рамен стомак и витка става – без сало. Активните состојки на оваа крема (особено кофеин и чили) намалуваат и спречуваат прекумерно насобирање маснотии во стомакот, бутовите и околу струкот– и ефикасно и брзо ги согоруваат насобраните масни наслаги.

Првите резултати од употребата на Slim Excelle ќе ги видете по само 3 недели од употребата. Кога ќе ги постигнете саканите резултати, продолжете со користењето на Slim Excelle повремено за оддржување на резултатот и спречување на повторно собирање на наслаги.

Slim Excelle е потполно безбедна за употреба бидејќи содржи само природни состојки, докажано ефикасни и безбедни за употреба.

НарачајтеSlim Excelle и намалете го обемот на струкот за само 3 недели!

Цена

4980ден

Попуст

50%

Ваша заштеда

2490ден

Акциската цена изнесува само

2490ден

Купете за подарок

Ограничена понуда

продажба

Попуст 50%

Pošalji Email Prijatelju
Ситни букви
  • Понудата вклучува намалување на стомак без стомачни потполно природно
  • Понудата вклучува крема која го топи салото од стомакот и е погодна за сите видови кожа
  • Само денес нарачајте го производот за 2490ден. Регуларната цена е 4980ден.
  • Ако не ја откажете нарачката најмалку 24 часа порано, купувањето се смета за потврдено
  • Понудата вклучува 44-дневна гаранција на потполно враќање на парите

Квалитетни и уникатни производи по супер цени

Пријавете се на нашиот newsletter и дознајте сѐ за најновите понуди на Rabaho!

icon-safe-shopping
Сигурно купување

Ние ги користиме најдобрите безбедносни мерки за да ја процесираме вашата нарачка, и да обезбедиме вашите информации за нарачката да бидат заштитени.

icon-shipping
Сигурна испорака

Одговорни сме за безбедна испорака на производот на Вашата адреса во исправна состојба

icon-package
Време на испорака 24 ч

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток период од еден ден од примањето на уплатата.

icon-list
Висококвалитетно оценување

Производот е направен од материјал со висок кквалитет, кој овозможува едностана и сигурна употреба на производот.

icon-heart
Гаранција на производ

Гаранцијата и рокот на отплата важат 44 дена. Во овој период ние ќе ви вратиме парите ако не сте задоволни од производот.