Star Silk Pro - Решение за отстранување на несакани влакна

Star Silk Pro

Искористете ја оваа ексклузивна понуда и добијте и до 3 недели мазна кожа природно и безболно!

Одбрани
  • Мазна кожа без влакна и до 3 недели
  • Депилација без посекотини, гребаници и враснати влакна
  • Потполно природно и безболно
  • Отстранување влакна со максимална заштеда
  • Лесен пилинг на кожа

Star Silk Pro е последниот хит во светот на козметиката, бидејќи со природна метода и на потполно безболен начинги отстранува несаканите влакна од сите делови на телото, а кожата останува мазна и негувана дури и до 3 недели!

Во почетокот на своето постоење беше метода за депилација достапна само на холивудската елита и е чувана како тајна за убава кожа на супер моделите, глумци и познати ТВ водители кои секојдневно ги гледаме по медиумите. Сега е достапен и во Македонија.

Ова решение е потполно природно и навистина едноставно за употреба. По само неколку кружни движења со раката, Star Silk Pro перничето со кристали ги отстранува влакната од кожата. Тоа се случува со прецизните ситни микрокристали кои буквално ги брусат влакната, но не ја оштетуваат кожата.

Не мора да чекате повторно видно да пораснат влакната како кај депилација со восок или крем, туку постапката ја повторувате кога и да посакате. Кожата ќе ви остане мазна и до 3 недели!

Star Silk Pro е наменет и за мажи и за жени, погоден за секој вид кожа и гарантира најдобро чувство на депилација, за сите кои го употребуваат. Нема повеќе посекотини од жилети ни иритација или акни предизвикани од ласер, креми за депилација или восок! Се што Star Silk Pro и прави на вашата кожа во процесот е масажа по која кожата е мазна, убава и нежна на допир!

Вашата безбедност е загарантирана со 44-дневна гаранција. Ако немате позитивни резултатите во тој период, ќе ви ги вратиме сите пари назад.

Престанете да се мачите со болна, напорна и скапа депилација! Приуштете си чувство на мазна кожа каква заслужувате!

Цена

4180ден

Попуст

50%

Ваша заштеда

2090ден

Акциската цена изнесува само

2090ден

Купете за подарок

Ограничена понуда

продажба

Попуст 50%

Pošalji Email Prijatelju
Ситни букви
  • Понудата вклучува безболно отстранување влакна во сопствениот дом за само 3 недели
  • Понудата важи за сите видови кожа.
  • Само денес нарачајте го производот за 2090ден. Регуларната цена е 4180ден.
  • Ако не ја откажете нарачката најмалку 24 часа порано, купувањето се смета за потврдено
  • Понудата вклучува 44-дневна гаранција на потполно враќање на парите

Квалитетни и уникатни производи по супер цени

Пријавете се на нашиот newsletter и дознајте сѐ за најновите понуди на Rabaho!

icon-safe-shopping
Сигурно купување

Ние ги користиме најдобрите безбедносни мерки за да ја процесираме вашата нарачка, и да обезбедиме вашите информации за нарачката да бидат заштитени.

icon-shipping
Сигурна испорака

Одговорни сме за безбедна испорака на производот на Вашата адреса во исправна состојба

icon-package
Време на испорака 24 ч

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток период од еден ден од примањето на уплатата.

icon-list
Висококвалитетно оценување

Производот е направен од материјал со висок кквалитет, кој овозможува едностана и сигурна употреба на производот.

icon-heart
Гаранција на производ

Гаранцијата и рокот на отплата важат 44 дена. Во овој период ние ќе ви вратиме парите ако не сте задоволни од производот.