Vein Stopper - Крема за проширени вени

Vein Stopper

Ексклузивен 50% попуст на револуционерната Vein Stopper крема со која ќе ги намалите проширените вени за само 4 недели! Ослободете се од проширени вени и добијте мазна кожа на вашите нозе без лекови со Vein Stopper кремата за половина цена!

Одбрани
  • Намалување на проширени вени
  • Намалување на компликациите од проширените вени
  • Враќање на еластичноста на кожата
  • Потполно природно и безболно
  • Намалување на вените од сопствениот дом

Нова крема со моќна комбинација на активни билни состојки која ветува намалување на потечените вени, ги намалува, ја лечи оштетената кожа и ја враќа природната еластичност! Не морате да правете скапи ласерски процедури или операции на вени.

Vein Stopper кремата е комбинација од моќни природни билни состојкикои ја враќаат еластичноста на вашата кожа и ги намалуваат надворешните несовршености, ги третираат проширените вени и го намалуваат чувството на уморни и тешки нозе!

Vein Stopper содржи природни состојки, поради што може да се користи на сите делови на телото. Одобрена е од страна на дерматолози, па смее да се употребува без страв од иритации, воспаление или црвенило на кожата.

Ова природно решение се состои од комбинација на научно докажани билни екстракти кои помагаат кај многу кожни болести и состојби. Со редовна употреба на Vein Stopper кремата ќе ја намалете видливоста на проширените вени за само 4 недели.

Нанесувајте ја кремата наутро и навечер на чиста и сува кожа. Нежно масирајте со кружни дивжења додека потполно не се впие во кожата и резултатите бргу ќе се видливи.

Не чекајте ни минута! Добијте мазна кожа на нозете како што се посакувале, без потечени вени и црвени и виолетови флеки!

Цена

4580ден

Попуст

50%

Ваша заштеда

2290ден

Акциската цена изнесува само

2290ден

Купете за подарок

Ограничена понуда

продажба

Попуст 50%

Pošalji Email Prijatelju
Ситни букви
  • Понудата вклучува безболно намалување на проширени вени од сопствениот дом, за само 4 недели
  • Понудата се однесува за сите видови кожа
  • Само денес нарачајте го производот за 2290ден. Регуларната цена е 4580ден.
  • Ако не ја откажете нарачката најмалку 24 часа порано, купувањето се смета за потврдено
  • Понудата вклучува 44-дневна гаранција на потполно враќање на парите

Квалитетни и уникатни производи по супер цени

Пријавете се на нашиот newsletter и дознајте сѐ за најновите понуди на Rabaho!

icon-safe-shopping
Сигурно купување

Ние ги користиме најдобрите безбедносни мерки за да ја процесираме вашата нарачка, и да обезбедиме вашите информации за нарачката да бидат заштитени.

icon-shipping
Сигурна испорака

Одговорни сме за безбедна испорака на производот на Вашата адреса во исправна состојба

icon-package
Време на испорака 24 ч

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток период од еден ден од примањето на уплатата.

icon-list
Висококвалитетно оценување

Производот е направен од материјал со висок кквалитет, кој овозможува едностана и сигурна употреба на производот.

icon-heart
Гаранција на производ

Гаранцијата и рокот на отплата важат 44 дена. Во овој период ние ќе ви вратиме парите ако не сте задоволни од производот.