0АРТИКЛИ

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Slim excelle

Платете 50% помалку за природната крема за затегнување и зацврстување на стомакот! Изгубете и до 3kg за 2 недели без напорни вежби и диети!

Платете 50% помалку за природната крема за затегнување и зацврстување на стомакот! Изгубете и до 3kg за 2 недели без напорни вежби и диети!

  • Slim excelle 300ml
  • Slim excelle 300ml
Вредност
ден 3.658,00
Попуст
50%
Заштедуваш
ден 1.829,00

Намалената цена е само

ден 1.829,00
ОСТАНАТО ВРЕМЕ ЗА КУПУВАЊЕ

Limited offer 677 купи Попуст 50%


Одбрани

  • 3 kg помалку за 2 недели
  • Затегнување и зацврстување на стомак
  • Без напорни вежби и исцрпувачки диети
  • Намалување на обем на струк за 4 cm за 3 недели

Револуционерно откритие! Конечно можете да имате рамен стомак без стомачни и напорни вежби. Благодарејќи на ова откритие и вие можете да ослабнете 3 килограми за само 2 недели. И плус ќе изгубете 4 cm во струкот за 3 недели- од удобноста на вашиот дом!

Се што ви е потребно за рамен стомак и затегнат стомак е Slim Excelle! Оваа неверојатна крема го грее саканото место и така ги топи масните налаги и го затегнува стомакот – брзо и едноставно.

Slim Excelle е наменет за сите кои сакаат рамен стомак и витка става – без сало. Активните состојки на оваа крема (особено кофеин и чили) намалуваат и спречуваат прекумерно насобирање маснотии во стомакот, бутовите и околу струкоти ефикасно и брзо ги согоруваат насобраните масни наслаги.

Првите резултати од употребата на Slim Excelle ќе ги видете по  само 3 недели од употребата. Кога ќе ги постигнете саканите резултати, продолжете со користењето на Slim Excelle повремено за оддржување на резултатот и спречување на повторно собирање на наслаги.

Slim Excelle е потполно безбедна за употреба бидејќи содржи само природни состојки, докажано ефикасни и безбедни за употреба.

НарачајтеSlim Excelle и намалете го обемот на струкот за само 3 недели!

Ситни букви

• Со наградниот купон нарачајте го производот за само 1829,00 ден. Регуларната цена е 3858,00 ден.

• Понудата вклучува намалување на стомак без стомачни потполно природно

• Понудата вклучува крема која го топи салото од стомакот и е погодна за сите видови кожа

• Доколку нарачката не се откаже најмалку 24 h порано, купувањето се смета за потврдено

• Понудата вклучува 44-дневна гаранција за целосон поврат на парите

  • Земја:
  • Универзално