0АРТИКЛИ

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Star silk pro

Искористете ја оваа ексклузивна понуда и добијте и до 3 недели мазна кожа природно и безболно!

Искористете ја оваа ексклузивна понуда и добијте и до 3 недели мазна кожа природно и безболно!

  • Star silk pro
  • Star silk pro
Вредност
ден 2.580,00
Попуст
50%
Заштедуваш
ден 1.290,00

Намалената цена е само

ден 1.290,00
ОСТАНАТО ВРЕМЕ ЗА КУПУВАЊЕ

Limited offer 210 купи Попуст 50%


Одбрани

  • Мазна кожа без влакна и до 3 недели
  • Депилација без посекотини, гребаници и враснати влакна
  • Потполно природно и безболно
  • Отстранување влакна со максимална заштеда
  • Лесен пилинг на кожа

Star Silk Pro е последниот хит во светот на козметиката, бидејќи со природна метода и на потполно безболен начинги отстранува несаканите влакна од сите делови на телото, а  кожата останува мазна и негувана дури и до 3 недели!

Во почетокот на своето постоење беше метода за депилација достапна само на холивудската елита и е чувана како тајна за убава кожа на супер моделите, глумци и познати ТВ водители кои секојдневно ги гледаме по медиумите. Сега е достапен и во Македонија.

Ова решение е потполно природно и навистина едноставно за употреба. По само неколку кружни движења со раката,  Star Silk Pro перничето со кристали ги отстранува влакната од кожата. Тоа се случува со прецизните ситни микрокристали кои буквално ги брусат влакната, но не ја оштетуваат кожата.

Не мора да чекате повторно видно да пораснат влакната како кај депилација со восок или крем, туку постапката ја повторувате кога и да посакате. Кожата ќе ви остане мазна и до 3 недели!

Star Silk Pro е наменет и за мажи и за жени, погоден за секој вид кожа и гарантира најдобро чувство на депилација, за сите кои го употребуваат. Нема повеќе посекотини од жилети ни иритација или акни предизвикани од ласер, креми за депилација или восок! Се што Star Silk Pro и прави на вашата кожа во процесот е масажа по која кожата е мазна, убава и нежна на допир!

Вашата безбедност е загарантирана со 44-дневна гаранција. Ако немате позитивни резултатите во тој период, ќе ви ги вратиме сите пари назад.

Престанете да се мачите со болна, напорна и скапа депилација! Приуштете си чувство на мазна кожа каква заслужувате!

Ситни букви

• Со наградниот купон нарачајте го производот за само 1290,00 ден. Регуларната цена е 2580,00 ден.

• Понудата вклучува безболно отстранување влакна во сопствениот дом за само 3 недели

• Понудата важи за сите видови кожа.

• Доколку нарачката не се откаже најмалку 24 h порано, купувањето се смета за потврдено

• Понудата вклучува 44-дневна гаранција за целосен поврат на парите

  • Земја:
  • Универзално