0АРТИКЛИ

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Vein stopper

Решете ги проширените вени и добијте мазна кожа на нозете без употреба на лекови со Vein Stopper кремата, за половина помалку пари!

Решете ги проширените вени и добијте мазна кожа на нозете без употреба на лекови со Vein Stopper кремата, за половина помалку пари!

Vein stopper
Вредност
ден 4.998,00
Попуст
50%
Заштедуваш
ден 2.499,00

Намалената цена е само

ден 2.499,00
ОСТАНАТО ВРЕМЕ ЗА КУПУВАЊЕ

Limited offer 19 купи Попуст 50%


Одбрани

  • Намалување на проширени вени
  • Намалување на компликациите од проширените вени
  • Враќање на еластичноста на кожата
  • Потполно природно и безболно
  • Намалување на вените од сопствениот дом

Нова крема со моќна комбинација на активни билни состојки која ветува намалување на потечените вени, ги намалува, ја лечи оштетената кожа и ја враќа природната еластичност! Не морате да правете скапи ласерски процедури или операции на вени.

Vein Stopper кремата е комбинација од моќни природни билни состојкикои ја враќаат еластичноста на вашата кожа и ги намалуваат надворешните несовршености, ги третираат проширените вени  и го намалуваат чувството на уморни и тешки нозе! 

Vein Stopper содржи природни состојки, поради што може да се користи на сите делови на телото. Одобрена е од страна на дерматолози, па смее да се употребува без страв од иритации, воспаление или црвенило на кожата. 

Ова природно решение се состои од комбинација на научно докажани билни екстракти кои помагаат кај многу кожни болести и состојби. Со редовна употреба на Vein Stopper кремата ќе ја намалете видливоста на проширените вени за само 4 недели.

Нанесувајте ја кремата наутро и навечер на чиста и сува кожа. Нежно масирајте со кружни дивжења додека потполно не се впие во кожата и резултатите бргу ќе се видливи.

Не чекајте ни минута! Добијте мазна кожа на нозете како што се посакувале, без потечени вени и црвени и виолетови флеки!

Ситни букви

• Со наградниот купон нарачајте го производот за само 2499,00 ден. Регуларната цена е 4998,00 ден.

• Понудата вклучува безболно намалување на проширени вени од сопствениот дом, за само 4 недели

• Понудата се однесува за сите видови кожа

• Доколку нарачката не се откаже најмалку 24h порано, се смета за потврдена

• Понудата вклучува 44-дневна гаранција за целосен поврат на парите

  • Земја:
  • Универзално