0АРТИКЛИ

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Viper Venom Aktiv

Добијте потполно природен facelift третман од удобноста на сопствениот дом и изгледајте и до неколку години помладо!

Добијте потполно природен facelift третман од удобноста на сопствениот дом и изгледајте и до неколку години помладо!

  • Viper venom aktiv
Вредност
ден 4.780,00
Попуст
50%
Заштедуваш
ден 2.390,00

Намалената цена е само

ден 2.390,00
ОСТАНАТО ВРЕМЕ ЗА КУПУВАЊЕ

Limited offer 178 купи Попуст 50%


Одбрани

  • Ефикасно намалување на изразени и длабоки брчки
  • Успорување на создавање на нови брчки
  • Видливи резултати по краток период
  • Природна метода за затегнување на лице

Изгледајте и до неколку години помладо за само еден месец.

Знаеме дека сакате да ги решете несаканите брчки кои се појавуваат на лицето. Постојат многу методи за отстранување брчки, но малку од нив даваат ефикасно и сигурно решение. Ви нудиме решение со кое ќе ги отстраните брчките и ќе ги вратите годините на вашето лице потполно природно.

ViperVenomAktiv крема – револуционерно откритие кое досега и беше достапно само на холивудската елита, а од сега, ви е достапно и на вас! Клучот на ефикасноста на оваа крема за подмладување е екстракт од змиски отров, кој екпертите го нарекуваат еликсир на младоста.

Viper Venom Aktiv кремата е наменета на сите кои сакаат да ги отстранат брчките– без хирушки операции и ботокс. Состојките на кремата продираат длабоко под слоевите кожа, ја регенерираат, ја хранат, хидратизираат и штитат.

Резултатот е подмладен изглед, и негувана, здрава и младешки сјајна кожа. Без лузни и ризик кој доаѓа од хирушки операции и ботокс.

 Ја нанесувата на лицето наутро и навечер, на чиста и сува кожа. Со редовна употреба на Viper Venom Aktiv кремата за 28 денови ќе постигнете неверојатни резултати – намалена видливост на брчките до 83,2%.

Заборавете на скапи и болни операции! Viper Venom Aktiv кремата е ваше решение за природно отстранување на брчки!

Ситни букви

• Со наградниот купон нарачајте го производот за само 2390,00 ден. Регуларната цена е 4780,00 ден.

• Понудата вклучува природно и ефикасно отстранување брчки за само еден месец

• Понудата важи за сите видови кожа

• Доколку нарачката не се откаже најмалку 24 h порано, купувањето се смета за потврдено

• Понудата вклучува 44-дневна гаранција за целосен поврат на парите

  • Земја:
  • Универзално